Náš príbeh

Ahojte, volám sa Petra a stojím za týmto projektom. Okrem ANINA projektu píšem blog www.skozounatrh.sk kde píšem o svojej ceste s rosaceou a o mojom novom životnom štýle, ku ktorému ma rosacea doviedla.

Na tejto ceste som nazbierala veľké množstvo skúsenosti a poznatkov. Produkty ANINA som dlho používala iba pre seba, neskôr som ich ponúkla na vyskúšanie aj ľuďom, ktorí majú podobné problémy. Nadšené reakcie a spokojnosť sa spojili s lockdownom počas koronových časoch a začala sa úspešná výroba ANINA. Mám veľmi blízko k hand made tvorbe. Pred koronou sme v našom meste organizovali úspešnú akciu s názvom Burzoblška, kde sme podporovali lokálnu hand made tvorbu ľudí z regiónu. 

Spojila som teda vášeň pre hand made tvorbu, záľubu v kvalitných, udržateľných materiáloch a riešeniu svojho pleťového problému. A tak vznikol ANINA projekt. V súvislosti s témou kožných ochorení sa otvorila téma Skinpositivity, o ktorej píšem a ktorú by som chcela vďaka tomuto projektu podporiť. Verím, že pri svojej skincare rutine si môžeme pripomenúť, že naša pleť nás nedefinuje. Že nech má akúkoľvek textúru, akýkoľvek nedostatok – tak to nemá nič spoločné s našou sebahodnotou. Zdravé sebavedomie a sebaprijatie je cesta.

Ak by Vás tá moja zaujímala, tak ma môžete nájsť aj na IG: PetraSvabikova alebo máme skupinu na facebooku