10 % zľava po 1. nákupe a registrácii na všetky pleťové uteráčiky. Staňte sa členom vernostného klubu.

Plátená maska

  • Výrobcovia ANINA
  • Kód produktu: maska-anina
  • Dostupnosť: 1-3 dni
  • 9,90€

Táto plátená maska je skutočným pomocníkom pri liečbe pleťových nedostatkov. Na trhu nebolo nič, čo by pomohlo s aplikáciou liečiv, ktoré dostanete na predpis od lekára.

Je to ideálny pomocník na aplikáciu obkladov z borovej vody či jarishovho roztoku. Navyše ak dáte masku s roztokom na 10 minút do chladničky, tak môžete zažiť skutočnú úľavu od začervenania a pálenia.

Pre tých, ktorí neholdujú klasickým sheet maskám môžeme poradiť svoj recept a pripraviť si recept na svoju domácu masku. Zatiaľ mám osvedčenú masku z bieleho jogurtu, šťavy z uhorky (všetko v BIO kvalite) a pár kvapiek skvalánu) pleť je po tejto domácej maske vláčna, pokojná a vyživená.
Masku odporúčame po každom použití oprať.



Materiál:
BIO bavlnená plienkovina
60% bambus
40% bavlna

Údržba:

Prať na 60 stupňoch Celzia
Po vyžehlení získate pôvodný rozmer a tvar

Žehliť na strednej teplote


Každá maska je slovenská ručná práca

Cena za kus


Dbajte na to, čo prikladáte na svoju pleť

Naše uteráčiky spĺňajú ten najprísnejší certifikát pre deti do 3 rokov, alergikov a bábätká

OEKO- TEX Standard 100 je certifikát, ktorým sú označované materiály, ktoré spĺňajú prísne medzinárodné kritéria pre kvalitu a zdravotnú nezávadnosť vo všetkých úrovniach produkcie. Materiály s týmto označením sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé alebo nebezpečené látky.

V testovaných látkach sa sleduje najmä prítomnosť chemických látok ako sú napríklad pesticídy, ťažké kovy, fomaldehyd, chlórované organické nosiče, farbivá, konzervačné látky. Alebo akékoľvek iné látky, ktoré by mohli byť pôvodcom alergických reakcií. Toto sú veci veľmi dôležité pri sledovaní textílií, ktorú sú v priamom kontakte s pokožkou. Čím priamejší kontakt s pokožkou, tým prísnejšie sú kritéria.


Pri výrobe všetkých našich ANINA produktov myslíme na udržateľnosť, na sklad šijeme malé množstvá.

Radi by sme podporili osvetu o uvedomelej pomalšej a cielenej starostlivosti o našu pleť. Spomalenie a cielená kozmetická starostlivosť podľa typu našej pleti je tá vhodná cesta pri starostlivosti o seba. Zvoľte si účinnú a jednoduchú kozmetickú rutinu, venujte si čas, doprajte si jemnú masáž pleti, celého tela. Vychutnávajte si chvíle pri starostlivosti o seba. Nepodliehajte trendom v kozmetike, ale skutočným potrebám svojej pleti.


Súvisiace produkty