10 % zľava po 1. nákupe a registrácii na všetky pleťové uteráčiky. Staňte sa členom vernostného klubu.

Froté kozmetická čelenka

  • Výrobcovia ANINA
  • Kód produktu: kozmeticka-celenka-frote
  • Dostupnosť: Skladom
  • 15,90€

  • Ex Tax: 13,25€

Táto kozmetická čelenka z bambusového froté je šitá z dvoch vrstiev. Jej strih je prispôsobený tak, aby perfektne sadol na hlavu. Okolo uší je strih zúžený pre dokonalé padnutie. Čelenka má gumu obalenú froté materiálom tak, aby sa prispôsobila ale netlačila. 

Táto čelenka povýši Vašu starostlivosť o seba na vyššiu úroveň. Pristihli sme sa pri tom, že keď odchádzame z kúpeľne, tak si ju nechceme dať dole - môže za to dokonalá mäkkosť a ten skvelo padnúci strih.

Bambusové froté, z ktorého šijeme naše kozmetické čelenky spĺňajú ten najprísnejší certifikát pre deti do 3 rokov

OEKO TEX Standard 100 je certifikát, ktorým sú označované materiály, ktoré spĺňajú prísne medzinárodné kritéria pre kvalitu a zdravotnú nezávadnosť vo všetkých úrovniach produkcie. Materiály s týmto označením sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé alebo nebezpečné látky.

V testovaných látkach sa sleduje najmä prítomnosť chemických látok ako sú napríklad pesticídy, ťažké kovy, formaldehyd, chlórované organické nosiče, farbivá a konzervačné látky. Alebo akékoľvek iné látky, ktoré by mohli byť pôvodcom alergických reakcií. Toto sú veci veľmi dôležité pri sledovaní textílií, ktoré sú v priamom kontakte s pokožkou. Čím priamejší kontakt s pokožkou, tým prísnejšie sú kritéria.

Materiál:

90% bambus (slučky) + 10% PES (osnova)

Osnova tvorí základ, ktorý je nepružný a vďaka tomu drží stále tvar
Pleti sa dotýkajú iba bambusové slučky, ktoré sú z jednej strany dlhšie a z druhej minimálne kratšie

Pranie:

40 stupňov
V prípade potreby žehliť na strednom stupni teploty

V prípade potreby sušiť v sušičke na strednom stupni sušenia

Súvisiace produkty