10 % zľava po 1. nákupe a registrácii na všetky pleťové uteráčiky. Staňte sa členom vernostného klubu.

Bambusové froté uteráčiky na pleť

  • Výrobcovia ANINA
  • Kód produktu: bambusove-frote-uteraciky
  • Dostupnosť: Skladom
  • 7,90€

Ak ste milovníkom froté materiálov, tak máme pre Vás luxusné mäkké bambusové froté uteráčiky. Utieranie pleti s týmto uteráčikom je ako priložiť si pleť k nadýchanému mäkkému vankúšiku. Ťažko je slovami opísať tento príjemný pocit, treba ho zažiť na vlastnú pleť.

Uteráčik je mimoriadne savý. Veľkou výhodou je obojstrannosť materiálu a hrúbka. Takto si môžete jedným uteráčikom vymeniť obidve strany pri starostlivosti o pleť. Pevnosť materiálu Vám zabezpečí dlhodobé používanie aj pri častom praní.


Materiál:

90% bambus (slučky) + 10% PES (osnova)

Osnova tvorí základ, ktorý je nepružný a vďaka tomu drží stále tvar
Pleti sa dotýkajú iba bambusové slučky, ktoré sú z jednej strany dlhšie a z druhej minimálne kratšie

Údržba:

Prať na 60 stupňov Celzia

Môžete sušiť v sušičke

Môžete žehliť na strednom stupni teploty


Rozmer: 30*30

Uvedená cena za 1 kus


Dbajte na to, čo prikladáte na svoju pleť

Bambusové uteráčiky spĺňajú ten najprísnejší certifikát pre deti do 3 rokov

OEKO TEX Standard 100 je certifikát, ktorým sú označované materiály, ktoré spĺňajú prísne medzinárodné kritéria pre kvalitu a zdravotnú nezávadnosť vo všetkých úrovniach produkcie. Materiály s týmto označením sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé alebo nebezpečné látky.

V testovaných látkach sa sleduje najmä prítomnosť chemických látok ako sú napríklad pesticídy, ťažké kovy, formaldehyd, chlórované organické nosiče, farbivá a konzervačné látky. Alebo akékoľvek iné látky, ktoré by mohli byť pôvodcom alergických reakcií. Toto sú veci veľmi dôležité pri sledovaní textílií, ktoré sú v priamom kontakte s pokožkou. Čím priamejší kontakt s pokožkou, tým prísnejšie sú kritéria.

Uvedomelá starostlivosť o seba

Pridajte sa k nám a zaraďte do svojej starostlivosti o seba jemnosť a nežnosť. Uvedomelou starostlivosťou o svoju pokožku prispievate k cielenej starostlivosti o seba.  Dbajte na to, z akých materiálov sú produkty, ktoré sa dotýkajú Vašej pokožky. Zvoľte jednoduchú, účinnú kozmetickú rutinu podľa typu svojej pleti. Venujte čas svojej starostlivosti bez naháňania a skutočne si tieto chvíle vychutnávajte.  Nepodliehajte trendom v kozmetike, ale skutočným potrebám svojej pleti. 

Súvisiace produkty